Bizi Takip Et

Amper Enerji

Elektrik ve Mekan Muayene ve Periyodik Kontrol

Ana Sayfa Değerlerimiz

Değerlerimiz

Amper Enerji

Misyonumuz

Sektörüne liderlik eden, çalışanlar için tercih edilen, ölçüm ve kontrol hizmetlerinde ilk aranan firma olmayı hedef edinen firmamız farklı proje deneyimlerini çalışanlarımız ile buluşturup, tüm birimler arasında bilgi paylaşımını sağlayarak sürekli gelişimini amaçlamaktadır.

Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak ilk tercih edilen firması olmayı, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı, projelerimizde verimli ve yalın bir risk, maliyet ve nakit yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Sistemlerin Doğru ve Kusursuz Çalıştığını Teyit Eden, Yapılan Kontrollerle Varsa Mevcut Hataların Problem Yaratmadan Çözülmesini Sağlayan, Hissedarları İçin Üstün Değer Yaratan, Sürdürülebilir Ve Karlı Bir Şirket Olmayı Vizyon Edindik.

Amacımız Şirket Kültürü ve Deneyimimizden Aldığımız Güçle Sektöründe Elde Ettiğimiz Konumumuzu, Sektördeki Değişim ve Gelişimleri De Dikkate Alarak Dünya Şirketleri Seviyesine Taşımaktır.

“Uluslararası Standartlarda Türkiye’nin En Güvenilir, En Saygın Şirketi Olmak”

  • Sektörde Türkiye’nin En Saygın Ölçüm ve Muayene Şirketi Olmak
  • Hizmet Kalitesiyle Müşterilerimizin İlk Tercihi Olarak Sürekliliği Sağlamak
  • İş Sağlığı ve Güvenliğini Maksimum Ölçüde Korumak ve Oluşabilecek Kazaları Minimum Seviyeye İndirmek

Uzman Ekibimizle Hemen Görüşün!

Sorularınızı yanıtlamak içim uzman ekibimiz işinin başında. Sizden sadece bir telefon kadar uzağız!

0 212 222 89 81