Bizi Takip Et

Ana Sayfa Kalite Politikamız

Kalite kimse bakmıyorken işini doğru yapabilmektir!

Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz A.Ş. “Uluslararası standartlarda referans şirket olma” vizyonu ile paralel, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımı ile müşterilerine teknik kontrol ve muayene hizmeti vermekte, bunu da dünya çapında kabul görmüş standartlarda hayata geçirmektedir.

Amper Enerji, sektördeki rekabetçi konumunu, teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı iş yapış şekli ile korumaktadır. Amper Enerji’nin istenen kalitede hizmet vermesi için temel bileşenler; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler ve ekibin yetkinlik düzeyi olarak tanımlanmıştır.

Kalite Politikası Esaslarımız

– Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı yazılım çözümleri geliştirmek ve desteklemek

– Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak

– Süreçlerimizi uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermek

– Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye girdi sağlamak

– Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek

– Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürmek

Amper Enerji Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ve ISO 17020 standardına uygun olarak yapılandırılmış ve belgelendirilmiştir.

Uzman Ekibimizle Hemen Görüşün!

Sorularınızı yanıtlamak içim uzman ekibimiz işinin başında. Sizden sadece bir telefon kadar uzağız!

0 212 222 89 81

× Merhaba